Click here!Click here!

 

Содержание

Зміст

Contents

ЮНОСТЬ ИНВЕСТ

Киностудия Довженко

Награды

Кастинг

Пишите нам


 
 


ФІЛЬМИ ТА МИТЦІ КІНОСТУДІІ ІМЕНІ О.ДОВЖЕНКА, УДОСТОЄНІ ДЕРЖАВНИХ І РЕСПУБЛІКАНСЬКИХ ПРЕМІЙ, ПРИЗІВ ТА НАГОРОД КІНОФЕСТИВАЛІВ

Роки: 28-40 40-50 50-60 60-70 70-80 80-90 1990-2000

Богдан Хмельницький, 1941 р.
Богдан Хмельницкий

Сценарій Олександр Корнійчук
Режисер   Ігор Савченко
Оператор Юрій Єкельчик

Державної премії СРСР першого ступеня 1942р. удостоєні: режисер Ігор Савченко, оператор Юрій Єкельчик і актор Микола Мордвинов.

Райдуга, 1943 р.
Радуга

Сценарій  Ванда Василевська
Режисер   Марк Донськой
Оператор Борис Монастирський

Державної премії СРСР першого ступеня 1943р. удостоєні: режисер Марк Донськой, актриси Наталія Ужвій та Ніна Алісова. Американська кіноакадемія присудила картині “Оскара” як кращому іноземному фільмові, що демонструвався в США 1944 року.

Асоціація кіно і радіо США 1945 року присудила кіностудії приз за видатний внесок у налагодження універсального взаєморозуміння з допомогою фільму “Райдуга”.

Спеціальний диплом кращому антифашистському фільму, показаному в ретроспективі на МКФ у Карлових Варах (Чехословаччина), 1970 р.

Нескорені, 1945 р.
Непокоренные

Сценарій  Борис Горбатов
                  Марк Донськой
Режисер   Марк Донськой
Оператор Борис Монастирський

Золота медаль МКФ у Венеції (Італія), 1946 р.

 

Подвиг розвідника, 1947 р.
Подвиг разведчика

Сценарій Михайло Блейман
                 Костянтин Ісаєв
                 Михайло Маклярський

Режисер   Борис Барнет
Оператор Данило Демуцький

Державної премії СРСР другого ступеня 1947р. удостоєні: Михайло Блейман, Костянтин Ісаєв, Михайло Маклярський, Борис Барнет, художник Моріц Уманський, актор Павло Кадочников.

Третій удар, 1948 р.
Третий удар

Сценарій  Аркадій Первенцев
Режисер   Ігор Савченко
Оператор Михайло Кирилов

Премія за кращий сценарій — на МКФ у Маріанських Лазнях (Чехословаччина), 1948р.

Головна премія МКФ у Злині (Чехословаччина), 1948 р.

Державної премії другого ступеня 1948 р. удостоєні: Аркадій Первенцев, Ігор Савченко, Михайло Кирилов, художник Іван Никитченко, художник-гример Антон Анджан, актори Олексій Дикий, Віктор Станицин.

50-60