Click here!Click here!

 

Содержание

Зміст

Contents

ЮНОСТЬ ИНВЕСТ

Киностудия Довженко

Награды

Кастинг

Пишите нам


 
 


ФІЛЬМИ ТА МИТЦІ КІНОСТУДІІ ІМЕНІ О.ДОВЖЕНКА, УДОСТОЄНІ ДЕРЖАВНИХ І РЕСПУБЛІКАНСЬКИХ ПРЕМІЙ, ПРИЗІВ ТА НАГОРОД КІНОФЕСТИВАЛІВ

Роки: 28-40 40-50 50-60 60-70 70-80 80-90 1990-2000

У мирні дні, 1950 р.
В мирные дни

Сценарій  Йосип Прут
Режисер   Володимир Браун
Оператор Данило Демуцький

Державної премії СРСР другого ступеня 1951р. удостоєні: Володимир Браун, оператор підводних зйомок Михайло Чорний, актори Микола Тимофєєв та Олександр Гречаний.

Премію за кращу операторську роботу отримали: Данило Демуцький, Михайло Чорний (підводні зйомки), другі оператори Наум Слуцький та Віталій Філіппов - на МКФ у Карлових Варах (Чехословаччина), 1951 р.

Тарас Шевченко, 1951 р.
Тарас Шевченко

Сценарій та режисура Ігор Савченко
Оператори                   Аркадій Кольцатий
                                      Данило Демуцький
                                      Іван Шеккер

Державну премію першого ступеня 1952 р. отримали: режисер Ігор Савченко, оператори — Данило Демуцький, Аркадій Кольцатий, художники — Леван Шенгелія і Борис Немечек, композитор Борис Лятошинський, актори — Сергій Бондарчук, Іван Переверзєв і Михайло Кузнецов.

Почесним дипломом за режисуру нагороджено Ігоря Савченка та присуджена премія Сергію Бондарчуку за виконання ролі Тараса Шевченка — на МКФ у Карлових Варах (Чехословаччина), 1952 р.

Мальва, 1956 р.
Мальва

Сценарій  Микола Коварський
Режисер   Володимир Браун
Оператор Володимир Войтенко

Премія МКФ у Венеції, 1957 р.; “Кубок Вольпі”- Дзідрі Рітенбергс за кращу жіночу роль.

Премія Михайлу Юферову за художнє оформлення — на ВКФ у Москві, 1958 р.

Дорогою ціною, 1957 р.
Дорогой ценой

Сценарій  Ірина Донська
Режисер   Марк Донськой
Оператор Микола Топчій

Фільм відзначено Британською кіноакадемією як кращий зарубіжний фільм, що демонструвався в Англії у 1958 році.

Партизанська іскра, 1957 р.
Партизанская искра

Сценарій  Олесь Гончар
Режисери Олексій Маслюков
                  Майя Маєвська

Оператор  Михайло Чорний

Заохочувальний диплом ВКФ у Москві, 1958р.

 

НП – Надзвичайна подія, 1958 р.
ЧП – Чрезвычайное происшествие

Сценарій Григорій Колтунов
                 Віталій Калінін
                 Дмитро Кузнецов

Режисер   Віктор Івченко
Оператор Олексій Прокопенко

Друга премія фестивалю; премія Михайлу Юферову за художнє оформлення — на ВКФ у Києві, 1959 р.

Літа молодії, 1958 р.
Годы молодые

Сценарій  Анатолій Шайкевич
Режисер   Олексій Мішурін
Оператор Олексій Герасимов

Перша премія композиторові Платону Майбороді за музику до фільму — на ВКФ у Києві, 1959 р.

Киянка, 1-а серія, 1958 р.,
                2-а серія, 1959 р.
Киевлянка

Сценарій  Ігор Луковський
Режисер   Тимофій Левчук
Оператор Микола Кульчицький

Заохочувальний диплом фестивалю; призи: актору Борису Чиркову і звукооператору Риві Бісноватій — на ВКФ у Мінську, 1960 р.

Хлопчики, 1959 р.
Мальчики

Сценарій  Ганна Лисянська
                  Г.Вольперт

Режисер   Суламіф Цибульник
Оператор Сурен Шахбазян

Друге місце й Почесна грамота ЦК ЛКСМУ режисерові Суламіфі Цибульник — на Республіканському кінофестивалі у Києві, 1960 р.

Іванна, 1959 р.
Иванна

Сценарій  Володимир Бєляєв
Режисер   Віктор Івченко
Оператор Олексій Прокопенко

Друга премія ВКФ у Мінську, 1960 р.; перші премії — Володимиру Бєляєву та звукооператору Риві Бісноватій.

60-70